ליום הולדת | ברכות ליום הולדת לחבר – חברה | ברכות ליום הולדת לאמא–לאבא–להורים

ברכות ליום הולדת לאמא–לאבא–להורים

ברכות ליום הולדת לאמא – אבא הן ברכות אשר צריכות להיות אישיות, מלבבות ולבטא את כל הרגשות האוהבים והחמימים שמרגיש הילד כלפי ההורים שלו.

למרות שבדרך כלל נהוג לומר שקשה לאדם לבחור בין אבא לאימא או להבדיל באהבתו בין שני הוריו, אין ספק שבתחום של ברכות ליום הולדת לאמא – אבא קיים צורך לעשות בדיוק את ההפרדה הזאת, מפני שבסופו של דבר ברכה ליום הולדת לאמא לא תיראה דומה – מבחינת סגנון חזותי ומילולי – כמו ברכה לאבא ליום הולדת.

בנוסף על ההבדלה אשר יש לערוך בין ברכות לאבא ליום הולדת לבין ברכות לאמא ליום הולדת, כמובן שיש צורך אמיתי לעשות הבדלה בתחום של גילו של חוגג יום ההולדת. ברכה ליום הולדת שישים תיראה מעט שונה מברכות אחרות, למשל ברכות ליום הולדת חמישים. הסיבה לכך שאם אדם משתנה בחייו מיום ליום, אין כל צל של ספק שהוא עובר מספר שינויים במהלך עשור...


ברכות ליום הולדת לאמא


כאשר מכינים – או רוכשים - ברכה לאמא ליום הולדת, יש לשתף במשימה את שאר בני המשפחה כמו האבא, ילדים קטנים וילדים גדולים, על מנת שכל אחד יוכל לתת את הזווית האישית שלו בברכה וכך יהיה ניתן ליצור ברכה משפחתית מקסימה שתשמח את לבה של אם המשפחה.

ברכות ליום הולדת לאבא


יום הולדת לאבא מהווה עוד הזדמנות לילדים ולאישה להפגין כלפיו את אהבתם הכנה והאמיתית ולשתף אותו ברגשות הכבוד והחיבה אשר הם מרגישים כלפיו בחיי היום יום, למרות שלא תמיד מזדמן להם להפגין זאת כפי הם היו רוצים. ברכה לאבא ליום הולדת צריכה להיעשות גם על ידי כל בני המשפחה, מפני שדווקא בנושא הזה אין חלוקה ודווקא יש תמימות דעים – המשפחה חשובה מכל.